Bursa EN İYİ Beyaz Eşya Servisi – SM Teknik; Bursa’da Beyaz Eşya Servisi hizmetinde güvenebileceğiniz firmaların başında gelmektedir.

Firmamız; Bursa‘da Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Gürsu, Kestel ilçelerinde; Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Çamaşır Kurutma Makinası, Buzdolabı, Derin Dondurucu Servisi, Tamiri, Bakımı, Onarımı, Yedek Parça Değişimi, Kart Tamiri konularında uzman ve eğitimli personeliyle garantili olarak hizmet vermektedir.

Günümüzde en popüler sektörler arasında yer alan Beyaz Eşya Tamiri, ev, konut, işyeri, ofis, işletme, fabrika ve insan yaşamının olduğu her alanda kullanılan, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Çamaşır Kurutma Makinası, Buzdolabı, Kombi, Klima, Mini Buzdolabı, Derin Dondurucu ve benzeri cihazlarda yaşanan arıza, sorun, yedek parça arızası gibi olumsuzluklar yaşamlarımızı etkilerken, maddi anlamda da bizi zora sokmaktadır. Yaşadığınız alanda arızalanan cihazlarınız için servis hizmetine ihtiyacınız varsa, kaliteli ve sorunsuz olarak alabileceğiniz Bursa En İyi Beyaz Eşya Servisi olarak cihazlarınızın her türlü sorunlarını GARANTİLİ olarak çözmektedir.

Bursa ve bölgelerinde yapılan aramalar ve araştırmalarda her zaman ilk sırada yer alan SM Teknik, müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli, garantili hizmet ve güleryüzlü personeliyle her geçen gün müşteri pörtföyünü ve servis ağının genişliğini arttırmaktadır. Bursa Beyaz Eşya Servisleri içersinde daima en iyi hizmeti ve uygun fiyatları size sunacak olan SM Teknik; beyaz eşyalarınızın sorunsuz çalışması için daima en iyi yedek parçaları kullanmaktadır.

Sunmuş olduğu Teknik Servis hizmetinin kalitesiyle daima göz dolduran SM Teknik; beyaz eşya tamir ve bakımı konusunda diğer rakip firmaların yapmış olduğu işlem ve sunmuş oldukları hizmetler konusunda HİÇ BİR zaman yorum ve eleştiri yapmayarak sadece kendi üzerine düşen görevleri yerine getiren, bunu prensip edinmil olan SERVİS UZMAN‘larıyla çalışmaktadır. Bursa En İyi Beyaz Eşya Servisi olarak hizmet vermeye başladığı günden itibaren sadece kaliteli ve doğru hizmet anlayışıyla hareket eden firmamız, tavsiye edilebilirlik konusunda büyük ölçüde HASSASİYET göstermektedir.

Bursa ilinde Beyaz Eşya Servis, Tamir, Bakım, Onarım, Yedek Parça Değişimi ve benzeri konularda daima EN İYİ ve KALİTELİ hizmeti alacağınız Bursa Beyaz Eşya Tamir Servisi SM Teknik; vermiş olduğu hizmetlerin kaliteli doğrultusunda sektördeki yükselişini sürdürmektedir. Beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri için güvenebileceğiniz bir firmaya ihtiyacınız varsa, SM Teknik firmamız Bursa ili ve çevresinde gönül rahatlığıyla başvurabileceğiniz beyaz eşya servisidir.

Evlerimizde kullanmış olduğumuz ve temel ihtiyaçlarımızın karşılanmasında kullanmış olduğumuz Çamaşır Makinaları, Kurutma Makinaları, Bulaşık Makinaları, Buzdolapları, Derin Dondurucular, Difrizler, Kombiler, Klimalar, Ankastreler, Set Üstü Ocak ve benzeri cihazlar günümüzde en fazla ihtiyaç duyulan hizmetlerden olan Teknik Servis ihtiyacını da beraberinde getirmektedir. Beyaz eşyalar zaman içersinde deforme olmakta ve arızalanmaktadır. Arızalanan beyaz eşyalar gündelik hayatlarımızı da zora sokmaktadır.

Beyaz Eşya Tamir Servisleri, günlük hayatımızda en fazla ihtiyaç duyduğumuz ihtiyaçlarımız arasında yer almaktadır. Yoğun talep gören ve popülerliği her geçen gün artan Beyaz Eşya Tamirciliği Hizmeti, popülerleiğiyle birlikte sektörde dolandırıcılık olaylarını beraberinde getirmektedir. Her sektörde yaşanan bu tatsız olaylar sektörde hizmet ihtiyacı olan kişi ve kişileri de sıkıntıya sokmaktadır.

Beyaz eşya tamiri ve benzeri konularda bırakın bilgi sahibi olmayı, beyaz eşyanın ne olduğundan dahi bi haber olan bu kişiler kolay para kazanmak için insanları dolandırmaktadır. Beyaz eşya servis hizmeti almadan önce firma hakkında detaylı bilgi sahibi olmalısınız. Bursa ve çevresinde Beyaz Eşya Servisi hizmeti ihtiyaçlarınız için bizimle çekinmeden iletişime geçebilirsiniz. Bursa Beyaz Eşya Servisi olan ve kalitesinden ödün vermeyen SM Teknik, Bursa ilinde en iyi hizmeti size sunacaktır.

Bursa Bulaşık Makinesi Servisi

Bursa’da Beyaz Eşya Tamiri hizmetini sorunsuz olarak alabileceğiniz Bursa Beyaz Eşya Tamircisi SM Teknik, sektördeki yerini her geçen gün daha da sağlamlaştırmakta ve müşterilerine EN İYİ hizmeti vermek için personelini ve kendini daima geliştirmektedir. Bursa ili ve ilçelerinde herhangi bir tereddüt yaşamadan iletişime geçebileceğiniz Beyaz Eşya Servisi SM Teknik, beyaz eşyalarınızı ilk günkü gibi çalışır duruma getirerek teslim etmektedir.

Bursa Beyaz Eşya Servisleri konusunda yapılan araştırmalarda karşılaşacağınız ilk firmalardan olan SM Teknik, Bursa ve bölgelerinde Beyaz Eşya Tamircisi olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Kestel, Gürsu öncelikli olmak üzre tüm mahallelerde Beyaz Eşya Servisi olarak sektörde kendisini kanıtlamış ve Güvenilir Bursa Beyaz Eşya Servisi firmamızla iletişime geçerek sorunlu cihazlarınız için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bursa Beyaz Eşya Servisi sektörünün öncü ve köklü kuruluşları arasında yer alan SM Teknik, beyaz eşya cihazlarınızın sorun ve arızalarını en kısa sürede garantili olarak gidermektedir. Sektördeki tercih edilebilirliği ve kaliteli hizmeti ile makinalarınızı çalışır duruma getiren ve yaptığı işlemleri kayıt altına alan firmamız Bursa Beyaz Eşya Tamiri Firmaları içersinde ilk tercih edilen Teknik Servis olarak faaliyetlerini profesyonel olarak sürdürmektedir.

Hemen hemen her evin, işyerinin, ofisin olmaz ise olmaz demirbaşları arasında yer alan beyaz eşyalar, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Çamaşır Kurutma Makinası, Buzdolabı, Fırın, Set Üstü Ocak, Ankastre, Derin Dondurucu gibi makinalar ve parçaları kullanıldıkça zamanla aşınmakta, deforme olmakta ve bu sebeple arıza yapmaktadır. Makinaların yapmış olduğu arızalar zamanında tespit ve müdahele edilmnediği taktirde ilerleyen zaman zarfında yerini daha yüksek maliyetlere bırakmakta ve makinanın kullanılamaz hale gelmesine sebep olmaktadır. Özellikle ev kadınlarının tabiri caiz ise eli ayağı sayılabilecek olan bu makinalar, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Çamaşır Kurutma Makinası, Buzdolabı, Derin Dondurucu, Ankastre, Fırın, Set Üstü Ocak bayanların gündelik hayatında büyük önem taşımaktadır. Çamaşır makinası çamaşırları yıkarken bulaşık makinası bulaşıkları temizlemekte ve bayanlarda gündelik rutin işlerini yapmaktadırlar. Zaman açısından büyük ölçüde kolaylık sağlayan makinalar teknolojiyle birlikte gelişmekte ve her geçen gün hayatımıza biraz daha fazla girmektedir. Bu gelişmeler makinaların montaj, servis, bakım, onarım, tamiri konularında hizmet veren firmalarda görevli olan personelin de teknoloji, cihazlar ve makinalar hakkında kendilerini geliştirmesi mecburiyetini doğurmaktadır.

Beyaz eşya servislerinde görevli olan Teknik Servis uzmanlarının üretici firmaların gerçekleştirdikleri ( Eğitim Programları'na ) katılarak başarıyla bitirmeleri ve Usta ve Usta Öğretici Belgeleri'ne sahip olmaları gerekmektedir. Her geçen gün artan şikayetlerden olan Eğitimsiz ve Bilinçsiz Teknik Servis personeli şikayetlerinden ötürü makinalarınızı emanet ettiğiniz kişilerin ( Konusunda ) Teknik Servis Uzmanı olup olmadığına dikkat ve özen göstermelisiniz. İnternet üzerinden yapılan aramalarda sırf para kazanmak ve insanların parasını almak amacıyla yayınlanan reklamlara ve sitelere ÇOK dikkat etmelisiniz. Rastgele evinize, ofisinize, işyerinize çağırarak makinalarınızın arızalarını gidermesi için gelen ( HİÇ BİR ) konuda bilgisi olmadan kendisini Teknik Servis Uzmanı olarak tanıtan bu kişi ve kişiler makinalarınızı tamir etmek, onarmak, bir yana sizden aldıkları ücret ve makinanızla birlikte ortadan kaybolmaktadırlar. Bunun yanı sıra arızalı parçaların değişimi yapıldığını belirten kişilerden mutlaka değişim yapılan eski parçalarını getirmesini talep edin. Aksi taktirde değişmeyen parçalarınız için boş yere para ödemiş olursunuz.

Ekrem YILMAZ
TEKNİK SERVİS UZMANI
Bursa Beyaz Eşya Servisi;

Bursa Beyaz Eşya Tamircisi SM Teknik; beyaz eşya tamiri konusunda gönül rahatlığıyla her hangi bir kaygı yaşamadan kaliteli hizmet alabileceğiniz Bursa Beyaz Eşya Servisi firmasıdır. Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Kurutma Makinesi, Derin Dondurucu, Buzdolabı, Kombi, Klima, Fırın, Ankastre gibi beyaz eşya olarak nitelendirilen ürünlerinizde arıza varsa bizimle iletişim sayfamız yada telefon numaramız aracılığıyla iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Bursa En İyi Beyaz Eşya Servisi olarak her geçen gün müşteri sayımızı arttırmaktayız. 30 yıllık tecrübemiz UZMAN teknik servis personelimizle daima EN İYİ hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Arıza Kaydı Formu

Bursa Beyaz Eşya Tamiri konusunda garantili olarak hizmet veren SM Teknik, arızalı makinalarınız cihazlarınızın öncelikli olarak arızasını tespit etmektedir. Bunun için iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşarak ( Müşteri Temsilcilerimiz & İletişim Sayfamız ) aracılığıyla Arıza Kaydı Formu oluşturmanız gerekmektedir.

Oluşturduğunuz Arıza Kaydı Formu‘nda belirtmiş olduğunuz Adres, Makina Markası, Modeli, Arızası, Randevu Saati ve diğer bilgiler doğrultusunda bulunduğunuz bölgeden sorumlu olan servis aracı ve ekibimiz ( EN KISA SÜREDE ) adresinize gelerek arıza tespiti yapacaktır. Gerçekleştirilen arıza tespit işlemi ( İŞLEM ÜCRETE TABİDİR ) sonrasında Servis Personelimiz tarafından size; makinanıza, cihazınıza yapılması gereken işlemler, tamir, onarım, parça değişimi vb.. gibi konularda gerekli açıklama ve ÜCRET bilgilendirmesi yapılacaktır.

TEKNİK SERVİS HİZMETLERİMİZ
  • Çamaşır Makinesi Tamiri
  • Çamaşır Kurutma Makinesi Tamiri
  • Bulaşık Makinesi Tamiri
  • Buzdolabı Tamiri
  • Derin Dondurucu Tamiri
  • Kombi Tamiri
  • Klima Tamiri
  • Fırın Tamiri
  • Ankastre Tamiri

hizmetlerini Bursa’nın mesafe olarak en yakın olan ilçeleri Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Gürsu, Kestel bölgelerinde ayrı servis araçları ve personellerle GARANTİLİ olarak hizmet sunmaktayız.

Bursa Beyaz Eşya Servisi, Montajı, Bakımı, Onarımı, Tamiri

Hizmet almak için: Pazartesi – Cumartesi = 08.30 – 18.00 saatleri arasında bizimle iletişime geçebilirsiniz.