SM Teknik - Hizmetler ve Bölgeler

BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS
Bursa'da ve ilçelerinde her marka Çamaşır Makinesi, Kurutma Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Derin Dondurucu, Kombi, Klima, Fırın, Set Üstü Ocak, Ankastre gibi ürünlerinizin beyaz eşya servis, tamir, bakım, onarım ve yedek parça hizmeti verirken 25 YILLIK tecrübemizle daima en kaliteli hizmeti garantili olarak sunuyoruz.
HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER
Bursa Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Gemlik, Orhangazi, Yenişehir, Büyükorhan ilçelerinde ayrı araçlar ve ekiplerle hizmet veriyoruz.
TEKNİK PERSONELİMİZ
TEKNİK SERVİS PERSONELİMİZ üretici firmaların gerçekleştirdikleri eğitim programlarına sürekli olarak katılmakta ve gelişen ürünler, cihazlar ve ekipmanları hakkında bilgi sahibi olurken, gelişen teknolojiyi yakından takip etmektedir.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hizmet vermiş olduğumuz müşterilerimizin sürekli olarak bizi tercih etmesinden ziyade Bursa'da Kaliteli, Güvenilir ve Garantili Beyaz Eşya Tamir, Bakım, Onarım hizmeti sunan diğer kişi ve kişilere firmamızı tavsiye etmesi bizim için çok önemlidir.
Hizmet Verilen
Cihaz
Tamir Edilen
Cihaz
TAVSİYE EDEN
MÜŞTERİ
Yeni Mutlu
Müşteri
Sıkma konusunda arızalı olan çamaşır makinemi eskisinden daha sağlıklı olarak çalışır hale getiren SM Teknik servis personeline arıza kaydında belirtilen zamanda geldikleri için ayrıca teşekkürler.
Eda ÖZKURT
Ev Hanımı
Bulaşık makinem sürekli olarak bulaşıklarımı lekeli bırakıyordu. SM Teknik personeli sorunlu olan bulaşık makinemin arızasının yerinde gidererek gerekli kontrolleri yaparak makinemi çalışır hale getirdiler.
Nazlı KAYAHAN
Şirket Yöneticisi
Çamaşırlarımı kurutmayan ve üzerlerinde değişik ve pis bir koku bırakan çamaşır kurutma makinem SM Teknik servis uzmanları tarafından tamir edilerek geri getirildi. Kaliteli hizmeti ve güler yüzlü personeli ile her zaman ilk tercihim olacak.
Nisa BİRHAYAL
Öğretmen
Yaz geldiğinde soğutmayan ve içersindeki yiyecek ve içeceklerin bozulan buzdolabımı tamir ederek gerekli testleri uygulayan SM Teknik servis personeline şükranlarımı sunuyorum.
Sibel AKÇALAR
Muhasebeci
Kombimiz petekleri ısıtmamamaya başladı, internette araştırma yaparken bulduğum SM Teknik arızalı kombimizin onarımını ve bakımını yaparak sorunumuzu giderdiler. Ailece üşümekten kurtulduk.
Nesli BOZOK
Ev Hanımı

Müşteri Yorumları