Bursa Beyaz Eşya Servisi olarak faaliyet gösteren CK Teknik firması Beyaz Eşya Tamircisi, Teknik Servis, Beyaz Eşya Ustası hizmeti sunmaktadır.

Bursa ilinde en fazla ihtiyaç duyulan hizmetlerden olan Beyaz Eşya Servisi ve Beyaz Eşya Tamircisi konularında günün her saatinde bilgi alabileceğiniz firmamız arızalı ve sorunlu beyaz eşyalarınızı çalışır duruma getirmektedir. Her marka ve modeldeki cihazlarınızı tamir ederek en iyi şekilde çalışmasını sağlayan Bursa Beyaz Eşya Servisi firması olarak uyguladığımız işlemlere belirli sürelerle garanti vermekteyiz. Tecrübeli personelimizle cihazlarınızın tüm işlemlerini kısa sürede yaparak teslim ediyoruz. Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Gürsu, Mudanya ilçeleri ve şehir merkezinde düzenli olarak bulunan Gezici Teknik Servis araçlarımız en kısa sürede adresinize ulaşarak size yardımcı olmaktadır.

Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kurutma Makinası, Buzdolabı, Ankastre, Şofben, Doğalgaz Sobası, Fırın, Set Üstü Ocak gibi beyaz eşyalarınızın tüm işlemleri için tercih edebileceğiniz firmamız sektörde uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Arıza Tespit, Kart Tamiri, Yedek Parça Değişimi, Tamir işlemlerinde deneyimli Beyaz Eşya Ustası ekipleri ile daima en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. İnternette yapılan sorgularda ilk sıralarda kendine yer bulan, kaliteli hizmeti ile tavsiye edilen Bursa Beyaz Eşya Servisi firmamıza günün her saati ulaşarak ihtiyacınız olan hizmet konusunda müşteri temsilcilerimizden bilgi ve randevu talep edebilirsiniz.

Bursa Beyaz Eşya Servisleri hakkında yapılan araştırmalarda sektördeki tecrübesi ile adından söz ettiren CK Teknik bir çok markanın Teknik Servis ve Yedek Parça hizmetini sürdürmektedir. Hayatımızı kolaylaştıran cihazların başında gelen beyaz eşyalar zamanla gerek kullanım kaynaklı gerekse aşınmalardan dolayı görevlerini yerine getiremez duruma gelmektedirler. Bu gibi durumlarda lazım olan Teknik Servis ihtiyacınız için başvurabileceğiniz Bursa Beyaz Eşya Servisi olarak faaliyetlerimize ara vermeden sürdürmekte, cihazlarınız için profesyonel çözümler üretiyoruz.