Sık Sorulan Sorular

SERVİS HİZMETİ (Arıza Tespit) ÜCRETLİ MİDİR ?
Evet; SERVİS (Arıza Tespit) hizmetimiz ücretlidir. Bilindiği üzre arızalı olan makinalarınızın arıza tespit işlemleri için adresinize gelinerek gerekli incelemeler ve kontrollerin yapılması gerekmektedir. Adresinize gelinmesi ve gerekli inceleme kontrollerin gerçekleştirilmesi için araçlarımız ve TEKNİK SERVİS PERSONELİMİZ'in sizlere zaman ayırması gerekmektedir. (Bütün Firmalar SERVİS ÜCRETİ) talep etmektedir.
HANGİ BÖLGELERDE HİZMET VERİYORSUNUZ ?
Bursa Beyaz Eşya Teknik Servisi SM Teknik; Bursa.'da Yıldırım, Osmangazi, Nilüfer, Gürsu, Kestel ilçeleri ve Mahallelerinde her marka ve model Çamaşır Makinesi, Kurutma Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Derin Dondurucu, Kombi, Klima, Fırın, Ankastre gibi cihazlarınıza Servis, Tamir, Bakım, Onarım ve Yedek Parça hizmeti sunuyoruz.
SERVİS HİZMETİ SÜRECİ NASILDIR ?
Servis Hizmeti Sürecimiz, arızalı cihazlarınız için bizimle iletişim kurmanızdan itibaren başlamaktadır. Müşteri Hizmetleri personelimize iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda oluşturulan SERVİS TALEP FORMU sayesinde EKİPLERİMİZ planlanan en kısa sürede adresinize gelerek ARIZA TESPİT işlemleri gerçekleştirilerek gerekli bilgilendirmeleri yaparlar. Talepleriniz doğrultusunda hizmet sunulmaktadır.
SERVİS SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR ?
SM Teknik olarak servis süremiz AKSİ BİR DURUM yaşanmadıkça Tamir, Bakım, Onarım gibi işlemler için maksimum (3) gündür. KART tamiri ve yedek parça değişimi gibi işlemlerde bu süre uzamaktadır. (3) günden fazla sürecek olan işlemlerde MÜŞTERİ HİZMETLERİ personelimiz sizinle iletişim kurarak bilgilendirme yapmaktadır.
HİZMETLERİNİZ GARANTİ KAPSAMINDA MIDIR ?
EVET, fakat hizmetlerimiz yapılan işlemler ve değişimi gerçekleştirilen Yedek Parça ürünlerine göre Garanti sürelerinde değişiklik göstermektedir. SM Teknik olarak müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetlerimizde gerçekleştirilen BÜTÜN işlemler SERVİS TAKİP UZMANLARIMIZ tarafından CİHAZ TAKİP sistemimize kaydedilmektedir.

  SM Teknik - Misyonumuz

  SM Teknik olarak; Bursa ve ilçelerinde beyaz eşya servisi, çamaşır, bulaşık, kurutma makinası, buzdolabı, derin dondurucu, klima, kombi, ankastre, set üstü ocak, küçük ev aletleri, tamiri, bakımı, onarımı ve yedek parça konusunda uzman ekip ve ekipmanlarımızla en kısa sürede müşterilere ulaşarak öncelikli olarak yerinde, uygun fiyatlara kalıcı çözümler üreterek Müşteri Memnuniyeti sağlamaktır.

  devamını oku

  SM Teknik - Vizyonumuz

  SM Teknik; Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir ilçelerinde % 25 olan müşteri pörtföyünü % 100‘e çıkartmak ve İLK TERCİH edilen Bursa Beyaz Eşya Servisi olmaktır. SM Teknik günümüz şartlarında insanların en fazla ihtiyaç duydukları TEKNİK SERVİS sektöründe yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

  devamını oku

  Profesyonel - Ekip Çalışması

  SM Teknik; yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimleriyle günümüz teknoloji şartlarına uygun cihaz ve ekipmanlarla hizmet sunmaktadır. Teknik Servis personellerinin sürekli olarak üretici firmaların düzenledikleri Eğitim Programları’na katılmalarını sağlamakta ve yeni teknoloji ve ürünleri yakından takip etmektedir. Her aşama için farklı bir BİRİM oluşturan SM Teknik personelleri ekip çalışamasını benimseyerek daima EN İYİ HİZMET için çaba göstermektedir.

  devamını oku

  Müşteri Memnuniyeti - İLKEMİZ

  MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ; olmazsa olmazımızdır. Eğitimli, işinde uzman ve güler yüzlü personelimiz ile sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz sonrasında yaptığımız anketler doğrultusunda Müşterilerimiz‘in ve İstek ve Taleplerini değerlendirerek yapmamız ve destek almamız gereken konuları belirleyerek, sürekli olarak kendimizi geliştirmekteyiz.

  devamını oku
  01
  ÇAMAŞIR MAKİNESİ
  Arızalı ÇAMAŞIR MAKİNELERİNİZİ gerçekleştirilen işlemler sonrasında TEST ettikten sonra İLK GÜNKÜ halinde çalışır vaziyette teslim ediyoruz.
  5
  KOMBİ
  Arızalı KOMBİLERİNİZİ gerçekleştirilen işlemler sonrasında TEST ettikten sonra İLK GÜNKÜ halinde çalışır vaziyette teslim ediyoruz.
  02
  KURUTMA MAKİNESİ
  Arızalı KURUTMA MAKİNELERİNİZİ gerçekleştirilen işlemler sonrasında TEST ettikten sonra İLK GÜNKÜ halinde çalışır vaziyette teslim ediyoruz.
  6
  KLİMA
  Arızalı KLİMALARINIZI gerçekleştirilen işlemler sonrasında TEST ettikten sonra İLK GÜNKÜ halinde çalışır vaziyette teslim ediyoruz.
  03
  BULAŞIK MAKİNESİ
  Arızalı BULAŞIK MAKİNELERİNİZİ gerçekleştirilen işlemler sonrasında TEST ettikten sonra İLK GÜNKÜ halinde çalışır vaziyette teslim ediyoruz.
  7
  FIRIN
  Arızalı FIRINLARINIZI gerçekleştirilen işlemler sonrasında TEST ettikten sonra İLK GÜNKÜ halinde çalışır vaziyette teslim ediyoruz.
  04
  BUZDOLABI TAMİRİ
  Arızalı BUZDOLAPLARINIZI gerçekleştirilen işlemler sonrasında TEST ettikten sonra İLK GÜNKÜ halinde çalışır vaziyette teslim ediyoruz.
  8
  ANKASTRE
  Arızalı ANKASTRELERİNİZİ gerçekleştirilen işlemler sonrasında TEST ettikten sonra İLK GÜNKÜ halinde çalışır vaziyette teslim ediyoruz.