Bursa Tıkalı Kanal Açma Hizmeti konusunda Kameralı ve Görüntülü olarak EN İYİ hizmeti alabileceğiniz Bursa Tıkalı Kanal Açma firmasıyız.

Bursa Tıkalı Kanal Açma hizmetini 30 yıllık sektör tecrübesi ve uzman ekipman ve personellerimizle gerçekleştirmekteyiz. Bursa‘da ve ilçelerinde ev, konut, ofis, işyeri, fabrika, işletme ve benzeri alanlarda bulunan tıkalı gider kanallarınızı Profesyonel Ekip ve Teknolojik Cihazlar yardımıyla açarak sorunlarınızı çözüyoruz.

Tıkalı kanallarınızın açma işlemlerini uzman personelimiz ve özel sistemli kanal açma araçlarımızla gerçekleştiriyoruz. Hemen hemen her evde, işyerinde, ofiste, işletmelerde, sanayi kuruluşlarında ve fabrikalarda yaşanan kanal tıkanıklıkları meydana geldikleri alanda olumsuz etkiler ve etkenler yaratmaktadır. Bu etkenler sorunun yaşandığı alanlarda hem çalışma potansiyelini, iş verimliliğini hem de personelin sağlığı için olumsuz etkiler yaratmaktadır.

Kanallarda yaşanan tıkanıklıklar giderlerde bulunan yemek artıkları, sebze kabukları ve benzeri pis cisimlerin lavabolardan, giderlerden dışarıya taşmasına sebep olmaktadır. Bu taşmalar özellikle yaşam alanlarındaki steril ortamın kaybolmasına yol açmaktadır. Kaybolan steril ortamda mikropların etrafa yayılması insan sağlığı ciddi ölçüde tehlikeye sokmaktadır. İnsan sağlığının her zaman ilk sırada olduğu Dünya’mızda hizmet veren personelin sağlığı herşeyden önce gelmektedir.

Bursa Tıkalı Kanal Açma hizmeti konusunda 30 yıllık sektör tecrübeye ve gerekli ekipmana, Kanal Açma Robotu, Kanal Görüntüleme Kamerası, Kanal Açma Makinesi ve benzeri cihazlara sahip olan SM Teknik; Bursa Tıkalı Kanal Açma Fiyatları hakkında da size en uygun seçenekleri sunmaktadır. Kanal tıkanıklıklarının öncelikli olarak yaşandığı alanların başında gelen Sanayi Kuruluşları, atıklarını bu kanallar aracılığıyla Arıtma Tesisleri’ne ulaştırmaktadırlar. Tıkalı Kanal Açma işlemi için Bursa ve çevresinde tercih edebileceğiniz firmamızla görüşerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu ve benzeri olaylarla karşı karşıya kaldığınızda Bursa ilinde ve ilçelerinde tıkanan kanallarınızı profesyonel ekiplerle açtırabileceğiniz SM Teknik; Tıkalı Kanal Açma konusunda Bursa’da EN İYİ hizmeti alabileceğiniz Tıkalı Kanal Açma Firmaları arasındadır. Son teknoloji ekipmanları ve tıkalı kanal açma hizmetinde tecrübeli personele sahip olan firmamız, sunmuş olduğu hizmetleri garantili olarak vermektedir.

Bursa‘da hem evsel hemde sanayi işletmelerine Tıkalı Kanal Açma hizmeti veren SM Teknik; özellikle Bursa ilinde bulunan Organize Sanayi Bölgeleri’nde faaliyet göstermekte olan Sanayi Kuruluşları ve İşletmelere çözüm ortağı olarak hizmet sunmaktadır. Tıkalı olan tüm kanal hatlarının ve kanal borularının tamir, bakım, onarım ve değişim işlemlerini uzman ekipleriyle gerçekleştiren firmamız, gerek açma işlemlerinde kullanmış olduğu ekipman ve cihazlarla gerekse demontaj, değişim ve montaj ürünlerini sektörünün en iyisi olan ve garantili olarak üreten üretici firmalardan tedarik etmekteyiz.

Bursa ilinde ve çevresinde evsel, sanayi, üretim tesisi yada farklı bir sektörde tıkanan kanallarınızın açılması konusunda hizmet veren bir firmaya ihtiyacınız varsa, SM Teknik; bu konuda en kaliteli hizmeti alabileceğiniz Bursa Tıkalı Kanal Açma firmasıdır. Kurulduğu ilk günden itibaren, Kaliteli Hizmet ve Müşteri Memnuniyeti ilkelerinden ödün vermeden sektördeki yükselişini ve tavsiye edilebilirliğini her daim sürdüren firmamız, sunmuş olduğu hizmetler sonrasındaki kontrol ve takip aşamalarında da sektörde bir ilki gerçekleştirmektedir.

Türkiye’nin En Büyük Organize Sanayi Bölgeleri’nde, Sanayi Kuruluşları, Üretim Tesisleri, Otomotiv Fabrikaları, Yedek Parça Tedarikçileri ve benzeri işletmelerin faaliyet verdiği Bursa’da Tıkalı Kanal Açma hizmeti sunduğumuz başlıca bölgeler şu şekildedir;

Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir ilçeleri ve Bursa‘da aşağıdaki Organize Sanayi Bölgeleri‘nde hizmet veriyoruz. Bursa’nın önde gelen bir çok sanayi kuruluşuna hizmet sunan firmamız, sektördeki tecrübesi, gerekli bilgiye ve OSGB, Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, İş Güvenliği eğitimlerine katılarak bulundurulması ŞART olan belgelere sahip olan deneyimli personeliyle hizmetlerini sürdürmektedir.

Özellikle Organize Sanayi Bölgelerinde faaliyet gösteren işletmelerde karşılaşılan kanal tıkanıklıkları, işletmelerin üretim proseslerinde aksama ve durmalara sebep olmaktadır. Bu aksama ve durmalardan ötürü işletmeler üretim konusunda sıkıntıya düşerken bir yandan da mali kayıplar yaşamaktadırlar. Özellikle üretim tesisleri ve tedarik fabrikalarındaki en önemli atık su, yağmur gideri ve benzeri kanallar zamanla tıkanmakta ve görevlerini gerektiği gibi yapamamaktadır. Sanayi, Otomotiv, Yedek Parça, Tekstil, Boyahaneler, Boya Havuzları, İplik Fabrikaları, Endüstriyel ve Kimayasal madde üretimi tesislerinde ihtiyaç duyulan atık su kanalları, işletmeden çıkan atık su, endüstriyel sıvı atık ve benzeri nesneleri arıtma tesislerine ulaşması için terfi hatlarına göndermektedir.

 • Bursa Organize Sanayi Bölgesi
 • Bursa Teknoloji Organize Sanayi Bölgesi
 • Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi
 • Demirtaş (DOSAB) Organize Sanayi Bölgesi
 • Uludağ Organize Sanayi Bölgesi
 • İnegöl Organize Sanayi Bölgesi
 • İnegöl Mobilya Ağaç İşleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi
 • Kestel Organize Sanayi Bölgesi
 • Mustafa Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi
 • Mustafa Kemalpaşa – Mermerciler Organize Sanayi Bölgesi
 • Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi
 • Yenişehir Organize Sanayi Bölgesi
 • Bursa İhtisas Deri Organize Sanayi Bölgesi
 • TOSAB Bursa Tekstil Boyahaneleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi
 • Akçalar Islah Organize Sanayi Bölgesi
 • Barakfakih Islah Organize Sanayi Bölgesi
 • Kayapa Islah Organize Sanayi Bölgesi
 • Yenice Islah Organize Sanayi
 • BUSEB (GEMLİK) Bursa Serbest Bölge Liman