Bursa Simfer Beyaz Eşya Servisi, araştıması yapıyorsanız Bursa’da Simfer marka beyaz eşyalarınızı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, kombi, klima, fırın, aspiratör, mikrodalga fırın, set üstü ocak, ankastre, su sebili, şişe soğutucu elektrikli ev aletleri ve Simfer marka her türlü beyaz eşya ve ev aletlerinizin servis, tamir, bakım, onarım, yedek parça hizmetlerini kaliteli, sorunsuz garantili olarak sunan SM Teknik eğitimli, uzman, güleryüzlü personeliyle size yardımcı olacaktır.

Arızalı, sorunlu, çalışmayan makineleriniz müşteri temsilcilerimize vermiş olduğunuz sorun, adres, iletişim vb.. bilgiler doğrultusunda oluşturulan randevu saatinde adresinizde arıza tespit, yapılması gereken işlemler, ücret gibi konularda size bilgi verildikten sonra onayladığınız taktirde alınarak teknik servis birimimize götürülerek bakımı, onarımı, tamiri, yedek parça değişim işlemleri gerçekleştirilir. İşlemlerin ardından test cihazlarına bağlanarak test edilen makineleriniz ürün teslim ekiplerimiz tarafından kontrol edilerek çalışır durumda teslim edilir.

Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Gemlik, Orhangazi, Yenişehir, Büyükorhan ilçelerinde hizmet veren SM Teknik; Bursa Simfer Beyaz Eşya Servisi firması Simfer marka bütün beyaz eşyalarınızı garantili olarak tamir etmektedir.

Kuruluşundan bu yana bir aile şirketi olan Simfer, 1977’de Türkiye’nin ilk entegre katı yakıt sobası üretimi ile faaliyete başlamıştır. 1997 yılında pişirici grubu ürünlerinin üretimine geçerek faaliyet alanını genişletmiştir. Öncelikli odak noktası, bu alandaki yenilikçi bilgi birikimi ve geniş tecrübesiyle kapsamlı bir ürün yelpazesi sunabileceği ev aletleri ürünleridir. Simfer, tesis ve AR-GE alanında yaptığı önemli yatırımlar ile patentli ürünlerini geliştirmeye devam etmektedir. Teknoloji odaklı bir felsefeye sahip olan ve yeni iş fırsatlarını sürekli değerlendirmenin önemli olduğuna inanan Simfer, 2015 yılında soğutucu fabrikasını açarak 3 farklı üretim tesisi ile toplam 215.000 m2 üretim alanına sahip olup, çalışan sayısını 2000’den fazlaya çıkarmıştır.

Simfer, 150’den fazla ülkeye ihracat yapan Türkiye’nin önde gelen ev aletleri üreticilerinden biridir ve Türkiye’de 6 milyon adet yıllık üretim kapasitesi ile ilk 500 sanayi kuruluşuna yer almaktadır.

Simfer, dünyanın farklı yemek kültürlerine göre tasarlanmış yüksek kaliteli ürünler sunmaktadır. Vizyonu, inovatif modellerle segmentinde en çok tercih edilen 10 marka arasında olmaktır. Tasarıma verdiği önemle yola çıkarak, Türk Patent Enstitüsü tarafından düzenlenen 5.Patent Ödüllerinde “En İyi Çıkış Yapan 1. Firma” ödülüyle onurlandırılmıştır. Küresel pazarda marka bilinirliği ve yatırımını arttırmak için Simfer markası, 2016 yılında Ticaret Bakanlığı tarafından Turquality Marka destek programına dahil edilmiştir.

Geleceğe önem veren ve doğaya saygı duyan Simfer, çevre korumasını yol gösterici ilkelerden biri ve sağlıklı iş performansının kilit bir bileşeni olarak kabul etmektedir. Simfer ayrıca aile odaklı pratik çözümlerle güvenliği de ciddiye almaktadır.

Fonksiyonel ve kullanışlı tasarım ürünleri sunan Simfer, mutfağın her evin kalbi olduğuna inanmakta ve evlerin kalbine dokunmaya devam etmektedir.