Petek Temizleme

Petek Temizleme İşlemi Ortalama 2 Yılda Bir Düzenli Olarak Profesyonel Ekipler Tarafından Yapılması Gereken Bir Temizleme Ve Bakım İşlemidir.

Kombi Bakımı

Kombi Bakımı Ve Temizliği Her Yıl Düzenli Olarak Profesyonel Ekipler Tarafından Yapılması Gereken Bir İşlemdir. Kombi Bakımı Kombinizin Ömrünü Uzatır Cebinizi Korur.

Tesisat Temizleme

Radyatör Tesisatı Temizleme İşlemi 5 Yılda Bir Düzenli Olarak Profesyonel Ekipler Tarafından Yapılması Gereken Bir İşlemdir. Tesisat Temizliği Hem Kombinizi Hemde Cebinizi Korur.

PETKOM - Bursa Petek Temizleme ve Kombi Bakımı Hizmetleri

PETKOM - Petek Kombi Temizleme Hizmetleri Bursa'da Petek Temizleme, Kombi Bakımı, Radyatör Temizleme, Tesisat Temizliği Konularında 15 Yıldan Fazla Bir Süredir Hizmet Vermektedir. Bursa'da Petek Temizliği, Kombi Bakımı Hizmetinde Kalitesinden ve Müşteri Memnuniyetinden Öden Vermeyen PETKOM - Petek Kombi Temizleme Hizmetleri Bursa'da Petek Temizleme ve Kombi Bakımı Hizmetini Sorunsuz Olarak Alabileceğiniz Firmadır.

Bursa Petek Temizleme Firmaları içinde uygun Petek Temizliği Fiyatları ile adından söze ettiren Tıkalı Petek Temizliği Şirketi olarak Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Mudanya ilçelerinde son sistem Petek Temizleme Makinesi ve Özel Petek Yıkama İlacı Kimyasal ürünleri ile Tıkanık Kalorifer Peteği Açma işlemlerini titizlikle garantili olarak gerçekleştiriyoruz.

Tıkalı Kalorifer Petekleri Isınmayan Petek ve Kolarifer Tesisatı hakkında hizmet almaya ihtiyacınız varsa işlemleri sorunsuz olarak yapan ve işinin ehli uzman personeli ile Bursa ve çevresinde faaliyetlerine devam eden şirketimizle iletişime geçerek ihtiyacınız olan hizmetler hakkında zaman ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Kış ayları öncesinde mutlak olarak yapılması gereken Petek Temizliği ve Yıllık Kombi Bakımı için kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Petek Temizliği Neden Önemlidir ?


Petek Temizliği Bakımı Kış Aylarında Evinizin İşyerinizin Isınma Sisteminizin Sağlıklı Olarak Çalışmasına Isı Kaybı Yaşanmaması ve Tasarruf Sağlanması İçin Yapılması Gereken Bir İşlemdir. Petek Temizleme İşlemi Uzman Deneyimli Profesyonel Kişiler Tarafından Yapılmalıdır. Bilinçsiz Olarak Yapılacak İşlemler Sonucunda Hem Petekleriniz Zarar Görebilir Hemde İşlemi Yapan Kişilerde Yaralanmalar Meydana Gelebilir. Bu Yüzden Petek Temizliği İşlemini Uzman Kişilere Yaptırmalısınız.


Peteklerinizin temizlenmesi kullandığınız alanların daha kolay ısınmasını sağlamakla birlikte yakıt tüketiminide en aza indiren ve her yıl düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir. Bursa Nilüfer, Özlüce, İhsaniye, Balat, Ataevler, Altınşehir, Dikkaldırım, Çekirge, Yıldırım, Osmangazi, Odunluk, Bademli, Beşevler, Görükle, Namazgah, Setbaşı, Altıparmak, Üçevler, Yunuseli Petek Temizliği, Kombi Bakımı, Radyatör Temizleme Hizmeti İçin Bizimle Görüşebilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Petek Temizleme

Petek Temizliği Bakımı Kış Aylarında Evinizin İşyerinizin Isınma Sisteminizin Sağlıklı Olarak Çalışmasına Isı Kaybı Yaşanmaması ve Tasarruf Sağlanması İçin Yapılması Gereken Bir İşlemdir. Petek Temizleme İşlemi Uzman Deneyimli Profesyonel Kişiler Tarafından Yapılmalıdır. Bilinçsiz olarak yapılacak Petek Temizleme işlemleri sonrasında Kaolrifer Peteği ürünlerinde delinme ve su karçıma gibi olumsuzluklar yaşanabilmektedir.

Kombi Bakımı

Kombi Temizleme İşlemi Her Yıl Düzenli Olarak Yapılmalıdır. Kombiler Isınma Sistemlerimizin Can Damarıdır. Kombileriniz Ne Kadar Sağlıklı Çalışırsa ve Görevini Ne Kadar İyi Yaparsa Bizlerde Mutfak, Banyo, Kalorifer Gibi Kullanım Alanlarımızda O Kadar Fazla Ölçüde Verim Alırsınız. Bursa Kombi Bakımı Firmaları konusunda araştırma yapıyorsanız Yıllık Kombi Bakımı ve Periyodik Kombi Bakımı için bize ulaşabilirsiniz.

Tesisat Temizliği

Kalorifer Tesisat Temizliği İşlemi 2 Yada 3 Yılda Bir Yapılması Gereken Bir İşlemdir. Isınma Tesisatlarınız Kullanıldıkça İçersinde Zamanla Tortular Pislikler Birikmektedir. Bu Gereksiz Birikintiler Sıcak Suyun Tesisatınızın İçinde Dolşmasına Engel Olurken Bir Yandanda Kombinizin Sürekli Çalışmasına Ve Bunun Devamında Yüksek Faturalar Ödemenize Sebep Olmaktadır.