Bursa Tıkalı Kanalizasyon Açma hizmeti veren firmayız. Bursa’da tıkanan kanalizasyonlarınızı, kameralı kanalizasyon açma makinalarımız, sistemli araçlarımız ve ekipmanlarımızla sorunsuz olarak açıyoruz. Bursa Kanalizasyon Açma Firmaları içersinde 30 yıllık birikimi, hizmet tecrübesi, son sistem kanal açma aletleri,  termal kameraları araç ve ekipmanları ve uzman personeliyle hizmet veren firmamız kanalizasyonlarınızdaki tıkanmaları açmaktadır.

İnsan yaşamının olduğu her yerde yaşanan Kanalizasyon Tıkanıklığı günlük hayatı büyük ölçüde etkilemektedir. Tıkanan kanalizasyonlar giderlerde biriken pisliklerin, saç, yağ, yemek kalıntıları, yabancı cisimler, vb. nesnelerin giderlerden evlerin, işyerlerinin, fabrikaların ve bağlı bulundukları yaşam alanların içersine taşmasına sebep olmaktadır. Mutfak, lavabo, tuvalet, klozet, banyo gideri, yağmur suyu kanalı, rögar, su havuzları ve bu gibi giderlerin bağlı oldukları kanalizasyonların tıkanmasıyla yaşanan taşmalarda kanalizasyon hatlarında bulunan pisliklerin, hayvan leşlerinin, dışkılarının ve aklınıza gelebilecek bütün pisliklerin yaymış oldukları koku, mikrop ve benzeri unsurlardan ötürü yaşam alanlarında İNSAN hayatını ciddi derecede tehlikeye sokmaktadır.

Kanalizasyon Tıkanıklıkları, özellikle lavabolara, tuvaletlere ve benzeri giderlere atılan yemek artıkları, yemek yağları, tuvalet kağıtları, kağıt havlular, yabancı cisimler ve benzeri nesnelerin zamanla giderde birikmesi ve kalıplaşmasıyla meydana gelen tıkanıklıklardır. Giderlerde oluşan bu tıkanma ve birikmeler zamanla kanalizasyon hatlarına toplu halde ulaşmaktadırlar. Kanalizasyon hatları her ne kadar büyük olarak tasarlanarak yapılandırılsa da, şehirlerde yaşayan insanların hayatlarını idame ederken kullanmış oldukları malzemeler, insanların bilinçsiz ve umursamaz davranışlardan ötürü zamanla tıkanmaktadırlar.

Kanalizasyon tıkanmalarının sıklıkla görüldüğü alanların başında Organize Sanayi Bölgeleri‘ne yakın olan yerleşim yerleridir. Sanayi bölgelerinde faaliyet gösteren fabrikaların özellikle (TESKTİL, İPLİK, KUMAŞ) gibi ürünlerin imalat, boya ve benzeri işlemlerini gerçekleştiren fabrikaların hatlarından tasviye edilen nesneler kanalizasyonların daha çabuk tıkanmalarına sebep olmaktadırlar. Bu ve benzeri sektörlerde faaliyet gösteren fabrikaların kanallarından atılan atık ve benzeri maddeler bulunmuş olduğu bölgedeki sanayi bölgesi ARITMA TESİS‘lerine aktarılmaktadır. Her ne kadar sanayi bölgesindeki fabrikaların hatları ayrı olsada büyük Terfi İstasyonları‘nda buluşan evsel ve sanayi atıklarının sebep olduğu tıkanıklıklar bütün ana hatları etkilemektedir.

Tıkanan kanalizasyon hatlarınız gerek yaşam alanlarınızda gerekse bölgede çevre kirliliği yaratırken bir yandan da sağlık açısından büyük TEHLİKE yaratmaktadır. Tıkanan kanalizasyon hatlarındaki atık ve pislikler olası yağmurlarda hatlardan geri gelmekte ve yaşam alanınızı kirlenmesine sebep olmaktadır. Bu ve benzeri olaylar hem eşyalarınızın, hem evinizin kirlenmesine, yaşam alanınızın döngüsünün bozulmasına ve yaşamınızı etkliyecek şekilde sorunlar yaşamanıza, bunun yanı sıra maddi anlamda da zarar görmenize sebbep olur. Bursa Tıkalı Kanalizasyon Açma konusunda uzun yıllardır hizmet veren firmamız, bir çok kurum, kuruluş ve işletme tarafından öncelikli olarak tercih edilmektedir.

Tıkanan kanalizasyon hatlarında en fazla zaman alan ve hatların tıkanmasında büyük ölçüde sebep olan taşlaşmış atıklar zamanla kanalizasyon hatlarında bulunan dolaşım kanalları ve çıkış alanlarındaki geçişlerin tıkanmasına neden olmaktadır. Taşlaşan ve kalıp haline gelen atıklar kanallarda ve çıkışlardaki bölgeleri tıkayarak atık ve pisliklerin dışarı çıkmasını engellemektedir. Firmamız personeli tıkalı olan kanalizasyon hatlarınızda temizlik işlemi yapmadan önce kanal ve hatlarınızın kontrollerini gerçekleştirerek tıkanan bölgeleri tespit etmektedir. Firma personelimizin tespit etmiş oldukları tıkalı alan ve bölgelerde uygulanması gereken işlem, temizlik, tadilat ve benzeri gereksinimler için çalışma programı hazırlanmaktadır. İşlemler hazırlanan çalışma programına göre gerçekleştirilmektedir.

Türkiye’nin en büyük Organize Sanayi Bölgeleri ve üretim tesislerinin faaliyet gösterdiği Bursa’da Tıkalı Kanalizasyon Açma hizmeti sunan SM Teknik; tıkanmış olan kanalizasyonlarınızı, kanallarınızı, kanalizasyon hatlarınızın açma işlemlerini Termal Kameralı Kanalizasyon Açma Cihazları, Kanal Açma Araçları, Teknolojik Ekipmanları, Tecrübeli UZMAN kanal açma personeliyle gerçekleştirmektedir. ”BURSA EN İYİ KANALİZASYON AÇMA FİRMASI” olan ve internette Google arama motorunda yapılan sorgulamalarda ilk sıralarda yer alan SM Teknik; kanalizasyonlarınızı açtıktan sonra gerekli olan temizlik işlemlerini yapmakta ve kontrol etmektedir. Yüksek basınçlı cihazları ve ekipmanlarıyla kanalizasyon hatlarınızın temizlik, kontrol işlemlerini gerçekleştirirken, kanalizasyon hatlarında kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiş olan KANALİZASYON GÖRÜNTÜLEME KAMERALALARI ile görüntüleyerek size izletmektedir.

Bursa Kanalizasyon Açma hizmeti araştırmalarında ilk sıralarda kendine yer edinen, bir çok kişi ve işletme tarafından tavsiye edilen kaliteli hizmet alacağınız ve güvenebileceğiniz firmamız, Bursa’da Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Kestel, Gürsu, İnegöl ve diğer ilçelerde hizmetlerini sürdürmektedir.

Kanalizasyonlarda tekrarlayan TIKANIKLIK olayları günlük yaşamı etkilerken, mirobik olarakta tehlike yaratmakta ve ileriki dönemlerde oldukça can sıkıcı bir hal almaktadır. Yineleyen ve tekrar eden KANALİZASYON TIKANIKLIĞI problemleri MADDİ olarak ta bütçenize zarar verir. Bu sebeple TIKALI KANALİZASYON AÇMA hizmeti alacağınız firmayı doğru seçmelisiniz. Bursa Tıkalı Kanalizasyon Açma hizmeti alacağınız firmanın sektördeki FİRMA GEÇMİŞİ, GÜVENİLİRLİĞİ, TAVSİYE EDİLEBİLİRLİĞİ, PERSONEL BİLGİSİ, EKİPMAN YETERLİLİĞİ vb. gibi konulardaki bilgileri iyi araştırarak DOĞRU karar vermeniz, kanalizasyonlarınızda tekrar sorun yaşamamanız için gereklidir.
Ekrem YILMAZ
TIKANIKLIK AÇMA UZMANI
KANALİZASYON TIKANIKLIĞI SEBEPLERİ

Kanalizasyonlar ev, işyeri, ofis, fabrika, üretim tesisi ve her türlü sıvı atığın bertaraf tesislerine ulaşması için tasarlanmış olan hatlardır. Kanalizasyon Hatları Belediyeler ve BUSKİ gibi her ilin kendine ait KANALİZASYON İDARESİ tarafından belirli zaman aralıklarında temizlenerek gerekli olan Bakım, Onarım ve İyileştirme gibi işlemlerden geçerler. Bulunduğu bölgedeki yaşam alanlarından gelen ve özellikle giderlere ve kanalizasyon hatlarına atılmaması gereken atıklara cevap veremeyen kanalizasyon hatları zamanla dolarak tıkanırlar. Meydana gelen bu tıkanıklıklar ilerleyen zamanlarda tıkanma sebebiyle biriken nesneleri dışarıya kusmakta, taşmaktadır. Özellikle yağmurlu havalarda görevini yapamayan kanalizasyon hatları içersindeki gereksiz nesneler sebebiyle yağmur suyunu çekemeyerek taşmaktadır. Kanalizasyon taşmaları esnasında hat içersinde bulunan bütün pislikler etrafa yayılarak İNSAN SAĞLIĞI için ciddi derecede TEHLİKE yaratmaktadır.

 • Yemek Artıkları
 • Yemek Yağları
 • Tekstil Atıkları
 • İplik Atıkları
 • Çöpler
 • Hayvansal Atıklar
 • Gıda Atıkları
 • Ağaç Parçaları
 • Kanalizasyon Hattı Çökmeleri
 • Bilinçsiz Atılan Atıklar
 • Kumaş Parçaları

Bursa‘da Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Gürsu, Kestel ilçeleri ve MAHALELERİ‘nde KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇMA konusunda son teknoloji cihazları, ekipmanları ve sektör deneyimine sahip UZMAN tıkanıklık açma personeliyle faaliyet gösteren hizmeti sunan firmamız, size daima EN İYİ hizmeti sunacaktır.

Bursa’da faaliyet gösteren Fabrika, Sanayi Kuruluşu, Üretim Tesisi, Arıtma Tesisi, Geri Dönüşüm Tesisi, Boyahane, Tekstil Fabrikaları, Yük Taşıma Gemileri, Boya Fabrikaları, Kimyasal Madde Üretim Tesisi, Metal Sanayi, Demir Çelik Fabrikaları, Ağır Sanayi Fabrikaları, Otomotiv Yedek Parça Fabrikaları gibi işletmelere TIKALI KANALİZASYON AÇMA hizmeti verdiğimiz SANAYİ BÖLGELERİ;

 • Bursa Organize Sanayi Bölgesi
 • Bursa Teknoloji Organize Sanayi Bölgesi
 • Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi
 • Demirtaş (DOSAB) Organize Sanayi Bölgesi
 • Uludağ Organize Sanayi Bölgesi
 • İnegöl Organize Sanayi Bölgesi
 • İnegöl Mobilya Ağaç İşleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi
 • Kestel Organize Sanayi Bölgesi
 • Mustafa Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi
 • Mustafa Kemalpaşa – Mermerciler Organize Sanayi Bölgesi
 • Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi
 • Yenişehir Organize Sanayi Bölgesi
 • Bursa İhtisas Deri Organize Sanayi Bölgesi
 • TOSAB Bursa Tekstil Boyahaneleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi
 • Akçalar Islah Organize Sanayi Bölgesi
 • Barakfakih Islah Organize Sanayi Bölgesi
 • Kayapa Islah Organize Sanayi Bölgesi
 • Yenice Islah Organize Sanayi
 • BUSEB (GEMLİK) Bursa Serbest Bölge Liman

Günlük yaşamımızda hemen hemen hepimizin karşılaştığı gider, kanalizasyon tıkanıklığı problemi hayatlarımızı olumsuz olarak etkilemektedir. Tıkanan kanalizasyonlarınız için işinin ehli ve kaliteli hizmet sunan Bursa Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Firması ihtiyacınız varsa, Bursa ilinde her bölgede TIKALI KANALİZASYON AÇMA hizmeti veren firmamızla çağrı hattımız ve iletişim sayfamız yardımıyla görüşebilirsiniz. Bursa’da bir çok bina, işyeri, işletme ve sanayi kuruluşuna hizmet veren SM Teknik; tıkanmış olan kanalizasyonlarınızı sorunsuz olarak açmaktadır. Kanalizasyon tıkanıklıkları açma ücretleri teknolojik kameralar ve cihazlarla tespit edilmeden belirlenecek rakamlar değildir. Tıkanıklığı ve sebebini yerinde görmeden ve tespit etmeden size fiyat teklifi veren firmalara karşı DİKKATLİ olmalısınız. SM Teknik; kanalizasyon açma firmamız UZMANLAR tarafından KONTROL ve TESPİT edilmeyen hiç bir işlem için NET olarak ücretlendirme miktarı belirtmemektedir. Belirtilen rakamlar TAHMİNİ fiyatlara olmakla birlikte tıkanıklık konusunda yapılacak çalışma ve kullanılacak ekipmanlara göre (= + –) olarak değişebilmektedir.