Bursa’da Tıkalı Logar Açma ve Temizleme hizmeti sunan firmayız, arızalı olan Rögarlarınızın bakım ve temizliğini profesyonel olarak yapıyoruz.

Yaşantımızın her anında gerek temizlik gerekse yaşamımızı idame ettirebilmemiz için ihtiyacımız olan kullanmış olduğumuz suların tamamının buluştuğu ve ev, işyeri, ofis, fabrika, üretim tesisi ve insan yaşamının olduğu her alanda ihtiyaç duyulan lavabo, tuvalet, banyo gibi giderlerden atılan atık suların buluştuğu ortak alanlar logarlardır. Logarlar içersinden geçen atık suları terfi istasyonlarıyla buluşturmak için tasarlanmış olan atık su kanalı hatlarıdır. Bu kanallar içerlerinde biriktirmiş oldukları atık suları terfi istasyonlarına, istasyonlarda arıtma tesisleriyle buluşturmaktadırlar. Logar hatları yardımıyla ana kanalizasyon hatlarına dökülen ve Atık Su Arıtma Tesisleri‘ne gönderilen atık sular tesislerde geçirildiği işlemler sonucunda tekrardan temiz su olarak farklı ihtiyaçlarda kullanılmaktadır.

Tıkanan Logar hatları gerek evsel gerekse işyerleri ve sanayii kuruluşlarından çıkan atık su ve benzeri atıkların kanalizasyon hatlarına kavuşmasını engellerken, bir yandan da alandaki işleyişin aksamasına sebbep olmaktadır. Logar hatlarında yapılan yanlış işlemler logar hattının bulunduğu alanda taşmalara, ve bu taşmalarla birlikte etrafta kirlilik ve sağlık açısından olumsuz unsur oluşturmaktadır.

Özellikle işletmeler, fabrikalar, üretim tesisleri, sanayi kuruluşlarının bulunduğu ve atıklarının gönderilmiş olduğu logarlar belirli periyotlarda ve düzenli olarak temizlenmeli ve bakımları yapılmalıdır. Yapılan bu temizlik ve bakımlar logar hatlarının görevlerini sağlıklı olarak yapmasına ve atık suların ana kanalizasyon hatlarına en hızlı şekilde ulaşmasını sağlamaktadır.

Bursa Logar Kanal Görüntüleme Kamera

Bursa Logar Temizliği ve Logar Açma konusunda en iyi hizmeti alabileceğiniz SM Teknik; Arızalı, Sorunlu, Tıkalı ve Problemli olan Logarlarınızın Açma, Tamir, Bakım ve her türlü işlemlerini gerçekleştirmektedir. Logarlarda gerçekleştirilen işlemlerin ardından kendi bünyesinde bulunan ekipmanlardan olan Logar Görüntüleme Robotları ile işlem gören logarlarınızın kontrollerini yapan firmamız, logarlarınızın en iyi şekilde görevlerini yapmasını sağlamaktadır. Bursa Logar Temizliği işlemlerinizi yaptırırken, hizmet almış olduğunuz firmanın tecrübeli ve işinin ehli olmasına dikkat etmelisiniz.

Tıkalı logarların yaratmış olduğu olumsuzlukların başında su taşmaları ve içersinde bulunan sıvı atıkların yaymış olduğu mikropların sağlık açısından yaratmış olduğu tehlikeler gelmektedir. Yaşanan su taşmalarında işletme, fabrika, üretim tesisi gibi alanlarda zeminde bulunan malzemeler, ürünler, ve benzeri nesneler kullanılamaz hale gelirken maddi konuda da zarar yol açmaktadır. Bu tarz sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız logar Temizliği işlemlerinizi düzenli olarak yaptırmalısınız.

Bursa Logar Temizleme ve onarımı işini sorunsuz ve profesyonel olarak alabileceğiniz firmamız, Bursa Logar Temizleme Firmaları içerisinde en çok tercih edilen firma olmakla birlikte, sunmuş olduğu hizmetlerinden KALİTE ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ilkesinden ödün vermeden ÇÖZÜM odaklı hizmet vermektedir. Logarlarınızda tıkanma, kırılma, tamirat, bakım, onarım ve benzeri işlemler yaptırmak için Bursa ili ve çevresinde güvenebileceğiniz işinin ehli bir firmaya ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin. Bursa Tıkalı Logar Açma hizmetini sorunsuz olarak alabileceğiniz Bursa Tıkalı Logar Açma Firmaları arasında sektörün en deneyimli ve başarılı şirketlerinden olan SM Teknik; logar tıkanıklıklarınıza KALICI ÇÖZÜMLER üretirken, sunmuş olduğu açma işlemleri doğrultusunda logarlarınızda ileriki dönemlerde sorun yaşamamanız adına gerekli önlemleri almaktadır.

Bursa ili ve ilçelerinde Logar TemizliğiTıkanıklık Açma, Tamir, Bakım, Onarım, Tadilat ve benzeri işlemlerinizi sorunsuz olarak yaptırabileceğiniz SM Teknik; sunmuş olduğu hizmetler öncesinde tıkalı ve sorunlu olan logarlarınızın incelemesini gerçekleştirerek yapılması gereken işlemler konusunda iş planı oluşturmaktadır. Yapılan iş planı doğrultusunda belirlenen zamanda logarlarınızın temizlik işlemlerine başlamaktadır.

Bursa ilindeki Organize Sanayi Bölgeleri başta olmak üzere hemen hemen her kesimde ihtiyaç duyulan Logar Temizliği hizmetini Profesyonel ekipleriyle sunan firmamız, sanayi işletmelerinin bulunduğu bölgelerde de kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Logar Temizleme hizmetinde ihtiyaç duyulan özel olarak tasarlanmış alet ve ekipmanlarının tamamına sahip olan SM Teknik, Logar Açma Robotu, Kanal Görüntüleme Robotu ve benzeri ekipmanlarla daima EN İYİ hizmeti sunarak KALICI ÇÖZÜMLER üretmektedir.

Logar Temizliği konusunda ihtiyacınız olan hizmeti alırken sorun yaşamadan gönül rahatlığıyla işinizi teslim edebileceğiniz firmamızla görüşmeden hizmet almayın.

Bursa’da Logar Temizliği hizmeti sunmuş olduğumuz ilçe ve bölgeler şu şekildedir;

İlçeler;

Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir

Organize Sanayi Bölgeleri;

 • Bursa Organize Sanayi Bölgesi
 • Bursa Teknoloji Organize Sanayi Bölgesi
 • Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi
 • Demirtaş (DOSAB) Organize Sanayi Bölgesi
 • Uludağ Organize Sanayi Bölgesi
 • İnegöl Organize Sanayi Bölgesi
 • İnegöl Mobilya Ağaç İşleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi
 • Kestel Organize Sanayi Bölgesi
 • Mustafa Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi
 • Mustafa Kemalpaşa – Mermerciler Organize Sanayi Bölgesi
 • Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi
 • Yenişehir Organize Sanayi Bölgesi
 • Bursa İhtisas Deri Organize Sanayi Bölgesi
 • TOSAB Bursa Tekstil Boyahaneleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi
 • Akçalar Islah Organize Sanayi Bölgesi
 • Barakfakih Islah Organize Sanayi Bölgesi
 • Kayapa Islah Organize Sanayi Bölgesi
 • Yenice Islah Organize Sanayi
 • BUSEB (GEMLİK) Bursa Serbest Bölge Liman