Bursa İlinde Kanal Görüntüleme, Tıkalı Kanalizasyon Görüntüleme İşlemlerini Kameralı Kanal Görüntüleme Robotlarımızla gerçekleştiriyoruz.

Kanallar evler, işyerleri, ofisler, fabrikalar, üretim tesisleri, boyahaneler, tekstil fabrikaları, ve aklınıza gelebilecek her alanda kullanılan lavabo, tuvalet, banyo gibi alanlarda kullanılan atık suların Giderler, Logarlar ve Kanalizasyon Hatları yardımıyla Atık Su Arıtma Tesislerine aktarılmasını sağlayan büyük boru hatlarıdır. Bu hatlar tıkandığında içelerinde bulunan atıklar ve benzeri nesneler logar kapaklarından dışarıya taşmaktadır. Bu taşmalar insan sağlığı açısından tehlike yaratmaktadır.

Kanallar zamanla içerlerinde biriken yemek artıkları, sebze meyve artıkları, yemek yağları, ip, kumaş parçaları, yabancı nesneler ve benzeri metaryallerin oluşturdukları katmanlar sebebiyle tıkanmakta ve işlevlerini tam olarak yapamaz hale gelmektedirler. Kanallarda özellikle yemek yağları zaman içersinde katman halini alarak sertleşmekte ve büyük tabakalar haline gelmektedir. Bu tabakalar kanallara ulaşan su ve benzeri atıkların kanal içersinden geçemeyeceği kadar çoğalarak giderlerin bağlı bulunduğu hatlarda tıkanmalara ve taşmalara sebep olmaktadır.

Bursa Tıkalı Kanalizasyon Görüntüleme Firmaları

Kanalizasyon hatlarında yaşanan tıkanmalar sonrasında meydana gelen aksaklıklar çoğu zaman kontrol edilemeyecek şekilde sonuçlar doğurmaktadır. Kanalizasyon hatları insanların bedensel olarak giremeyeceği yerlerdir. Kanallarda oluşan kırılma, kütlesel birikintiler, çatlaklar, çökmeler, ek noktalarından ayrılmalar kanallarda tıkanmalara yol açmaktadır. Kanalizasyon hatları belirli aralıklarla temizliği ve bakımı yapılması gereken alanlardır. Temizliği yapılmayan kanallar tıkanmaların oluşturmuş olduğu etkenlerden dolayı zamanla çökmesine neden olmaktadır. Bursa Kanal Görüntüleme hizmetine ihtiyacınız varsa Bursa ili ve çevresinde sektörün en iyi firması olan SM Teknik; firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz almak istediğiniz hizmet konusunda ilgili birimizle görüştürecektir.

Tıkanan Kanal hatlarına bağlı olan ve meskenlerden çıkan atık suların kanallarda buluşmasına yardımcı olan Logarlar belirli aralıklarla temizlenmelidir. Logar Görüntüleme Kameraları ve Teknolojik ekipmanlarımızla Bursa’da Boru, Kanalizasyon, Kanal ve Logar Görüntüleme işlemlerini yapıyoruz.

Atık Su Kanalları yerin altında olduğundan dolayı tamir, bakım, onarım, revizyon, açma ve benzeri işlemlerin gerçekleştirilmesi UZMAN ve DENEYİMLİ kişiler tarafından yapılmalıdır. Tecrübesiz kişilerce bilinsiz olarak uygulanan işlemler kanallarınızda yaşanan sorunların daha da içinden çıkılamaz bir hal almasına sebep olacaktır.

Tıkalı kanalların açma işlemleri hatların tıkalı olan bölümlerinin bulunması için kırılarak yapılırken, bu işlemler insan gücüyle yapılmakta ve günlerce sürmekte, maddi açıdan da büyük külfetler yaratmaktaydı. Teknolojinin hayatımıza girmesiyle birlikte geliştirilen ekipmanlar sayesinde kanal açma ve görüntülenme işlemlerinde kolaylık sağlamaktadır. Bursa Tıkalı Kanal Görüntüleme işlemlerini Marmara Bölgesi’nde en donanımlı teknik ekipman ve uzman personele sahip olan SM Teknik; firmamıza yaptırmanız sizin yararınıza olacaktır.

Bursa Kanal Görüntüleme Şirketleri

Tıkalı Kanal, Kanalizasyon Görüntüleme ve Açma işlemleri bu işlem için özel olarak üretilmiş olan kamera ve robotlarla yapılmaktadır. Bu kamera ve robotlar tıkalı olan kanalizasyon hatlarında rahatlıkla hareket edebilmekte ve işlem yapabilmektedir. Kanal görüntüleme robotları üzerinde bulunan kameralar sayesinde kanal içersinden almış oldukları görüntüleri monitöre aktarmakta ve arızalı ve tıkalı kısımların tespit edilmesini sağlamaktadır.

Kanallarda yaşanan tıkanıklıkların sebebp olduğu kırılma, çatlama ve soruna sebep olan diğer etkenlerin sağlıklı olarak tespit edilbilmesi ve kalıcı çözüme kavuşabilmesi için sorunun kaynaklandığı alanların temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenen kanala gönderilen robotlar üzerlerindeki kablo yardımıyla almış olduğu görüntüleri monitöre aktarırlar. Monitöre aktarılan görüntüler yardımıyla kanalda bulunan sorunlu alanların tespit edilmesi sonrasında uygulanması gereken işlemler hakkında bir rapor hazırlanır. Bursa Kanal Görütüleme Firmaları arasında bir çok kurum ve kuruluş tarafından ilk tercih edilen firma olan şirketimiz, Bursa Kanal Görüntüleme Fiyatları hakkında da size en uygun fiyatları sunmaktadır.

Hazırlanan raporlar doğrultusunsa tıkalı olan kanal ve kanalizasyon hatlarınızın açma işlemleri gerçekleştirilir. Açma işlemleri sektörde tecrübeli ve uzman personelimizce yapılmaktadır. Kanalizasyon hatlarınızda gerçekleştirilen işlemler kameralı robotlarımızla görüntüleme araçlarımıza aktarılarak kaydedilemktedir. Bu kayıtlar ileriki dönemde yaşanabilecek aksaklıklar esnasında hatlarınızda gerçeleştirilen işlemler hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır.

Tespit edilen sorunlu ve tıkalı alanlar Tıkalı Kanal Açma Robotlarına monte edilen özel kırma, açma ve kesme başlıklarıyla gereken işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Yapılan işlemler sonrasında işlevselliğine kavuşan kanallar görevlerini yaparken sizde gündelik hayatınıza devam edebilirsiniz.

Tıkalı olan kanallarınızın görüntüleme, açma ve temizlik işlemlerini gözünüz arkada kalmadan sorunsuz olarak yaptırabileceğiniz SM Teknik; Bursa Kanal Görüntüleme ihtiyaçlarınıza yönelik olarak üretmeiş olduğu Profesyonel Çözümlerle de, sektörün EN İYİSİ olduğunu kanıtlamaktadır.