Bursa Endüstriyel Temizlik Firmaları arasında her zaman ilk tercih edilen ve EN İYİ Endüstriyel Temizlik hizmetini alabileceğiniz Bursa Endüstriyel Temizlik Şirketi olan SM Teknik firması, Bursa’da Endüstriyel Temizlik hizmetine ihtiyaç duyan işyeri, kurum, kuruluş, sanayi işletmeleri, fabrikalar, üretim tesisleri, arıtma tesisleri, ve benzeri sanayi kuruluşlarının ilk tercih ettikleri temizlik şirketidir. Bursa’da Endüstriyel Temizlik hizmetini Endüstriyel Temizlik ürünleri ve ekipmanlarıyla sunan SM Teknik; işlemler esnasında insan sağlığı için gerekli olan bütün önlemleri almaktadır.

Türkiye’nin En Önemli Sanayileri’nin ve Sanayi Kuruluşları’nın bulunduğu Bursa’da; Organize Sanayi Bölgesi, Bursa Teknoloji Organize Sanayi Bölgesi, Hasanağa Organize Sanayi Bölgesi, Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi, Uludağ Organize Sanayi Bölgesi, İnegöl Organize Sanayi Bölgesi, İnegöl Mobilya Ağaç İşleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, Kestel Organize Sanayi Bölgesi, Mustafa Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi, Mustafa Kemalpaşa – Mermerciler Organize Sanayi Bölgesi, Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi, Yenişehir Organize Sanayi Bölgesi, Bursa İhtisas Deri Organize Sanayi Bölgesi, TOSAB Bursa Tekstil Boyahaneleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, Akçalar Islah Organize Sanayi Bölgesi, Barakfakih Islah Organize Sanayi Bölgesi, Kayapa Islah Organize Sanayi Bölgesi, Yenice Islah Organize Sanayi Bölgesi’nde 20 yılı aşkın bür süredir Endüstriyel Temizlik hizmeti sunmaktayız.

Bursa Endüstriyel Temizlik hizmeti konusunda hizmet veren şirketler arasında her zaman ilk tercih edilen SM Teknik; sunmuş olduğu Endüstriyel Temizlik hizmeti aşamasında hizmet talebi olan firma, işletme, kurum ve kuruluşların talepleri doğrultusunda temizlik hizmeti uygulanacak olan alan, havuz, kanal, arıtma tesisi, fabrika, makina hattı, üretim tesisi, proses hattı, atık havuzu, kimyasal atık havuzu, boya havuzu, tersane, liman, serbest bölge, maden ocakları, kum ocakları, mermer ocakları, boyahane havuzları, tekstil fabrikaları, boya havuzu, tiner havuzu, kimyasal madde havuzları, kimyasal madde tankları, kimyasal tankları, enerji santralleri, termik santraller, çimento fabrikları, kireç fabrikları, alçı fabrikları, altın madenleri, ve benzeri işletme sanayi kuruluşlarına Endüstriyel Temizlik hizmeti vermekteyiz. Sunmuş olduğumuz Endüstriyel Temizlik hizmeti konusunda eğitimli ve uzman personelimiz, temizlenmesi gereken alanlarınızda ve bölgelerinizde çalışmaya başlamadan önce gerekli olan bütün güvenlik önlemlerini almaktadırlar. Bursa Endüstriyel Temizlik çalışmalarının yapılacağı alanlarda gerçekleştilmesi gereken işlemler öncesince ÖNCE EMNİYET ilkemizden ödün vermiyoruz. Alınan iş güvenliği önlemlerinin ardından temizlik işlemleri sırasında gerekli olan ve kullanılacak olan ekipmanların kontrolünü gerçekleştirmeden temizlik işlemlerine başlamıyoruz.

Endüstriyel Temizlik hizmeti sektöründeki tecrübesi ve uzun yıllardır gerçekleştirmiş olduğu projelerle daima en kaliteli hizmeti sunan firmamız kendi bünyesindeki Endüstriyel Temizlik Araçları, Kanal Temizleme Araçları, Robot Kameraları, Temizlik Ekipmanları, Tazyikli Su Jetleri, Basınçlı Su Motorları, Yüksek Basınçlı Tazyikli Su Jetleri, Yüksek Basınçlı Tazyikli Yıkama Makinaları, Özel Tulumlar, Kimyasal Temizlik Ürünleri, Endüstriyel Temizlik Ürünleri, Eğitimli Personeli ve TECRÜBESİ sayesinde en zor projeleri olabildiğince hızlı ve profesyonelce tamamlayan firmamız, Bursa’da Endüstriyel Temizlik konusunda en kaliteli hizmeti alabileceğiniz firmadır.

Temizlik hizmeti sunmuş olduğu alet, ekipman, araç ve gereçler en ileri düzeyde teknolojik ekipmanlara sahip olan firmamız, kullanmış olduğu malzemelerin işlemler sırasında sorun çıkarmaması ve arıza yapmaması için gerekli bakımlarını belirli zaman periyodlarında yaptırmaktadır. İşinde bilgili, tecrübeli ve son sistem ekipmanlarla endüstriyel temizlik yapan kaliteli ve güvenilebilir bir firmaya ihtiyacınız varsa, SM Teknik, Bursa Endüstriyel Temizlik hizmeti için tercih edebileceğiniz en iyi firmadır.

Endüstriyel Temizlik hizmeti sektöründe 30 yılı aşkın sektör birikimine sahip olan SM Teknik; yılların süre getirdiği sektör birikimi ve tecrübesiyle oluşturmuş olduğu müşteri pörtföyüne her geçen gün yeni firma ve işletmeleri eklemektedir. Bursa’daki Organize Sanayi Bölgeleri’nin hepsinde bir çok işletmeye hizmet veren firmamız Bursa ilinde en fazla tercih edilen Endüstriyel Temizlik şirketidir. Başlıca hizmet verdiğimiz işletmeler arasında TOFAŞ, RENAULT, VALEO ve benzeri Bursa’nın en büyük sanayi kuruluşları yer almaktadır. Bursa Endüstriyel Temizlik Firmaları arasında gerçekleştirmiş olduğu projelerler tercih edilebilirliği sürekli olarak üst seviyede tutan SM Teknik; bilgi, tecrübe, ekipman ve sorumluluk gerektiren endüstriyel temizlik hizmeti, alınmayan güvenlik önlemleri ve yaşabilecek aksaklıklardan dolayı kaza, yaralanma, yangın gibi CİDDİ derecede ağır sonuçlarla karşılaşılabilinecek İSTENMEYEN olayların yaşabileceği bir hizmet sektörüdür.

Endüstriyel Temizlik sektöründe hizmet veren firmaların temizlik işlemlerini gerçekleştirdikleri ekipmanlarının periyodik bakımlarını zamanında yapmalı ve çalışan personelini sektördeki yenilikler, yeni kimyasal maddeler ve korunma yolları hakkında sürekli olarak bilgilendirmelidir. Dünya genelinde en zor memnuniyet duyulan sektörler arasında yer alan HİZMET sektörü işletmelerin memnuniyetinin yanı sıra BÜYÜK sorumlulukların alınması gereksiminin oluştuğu bir sektördür. Bu sorumlulukların başında İş Güvenliği Eğitimi gelmektedir. SM Teknik olarak çalışma arkadaşlarımızın İş Güvenliği eğitimlerini en önemli konumuz olarak değerlendiriyoruz. Personelimizin İş Güvenliği konusundaki eğitimlerini tazelemek ve arttırmak için, anlaşmalı olduğumuz Ortak Sağlık Güvenlik Birimi (OSGB) şirketlerinin bildirmiş olduğu ders ve eğitimlere katılımlarını sağlıyoruz.

Endüstriyel madde, ürün üretimi yapan işletme ve sanayi kuruluşlarının Endüstriyel Atık Temizliği işlemlerini (TABS/MoTAT/KDS) Mobil Atık Takip Sistemi tebliğine uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Son yıllarda sorumsuz işletme ve sanayi kuruluşlarının yapmış olduğu bilinçsiz ve umursamaz davranışlardan ötürü yaşanan çevre kirliliği, insan sağlığını tehlikeye atma gibi davranışlardan ötürü sıkı bir tutum sergiyen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı‘nın belirttiği şekilde Endüstriyel Atık Taşıma araçlarımızla belirtilen tesislere ulaştırıyoruz. Endüstriyel atıklar yaymış oldukları zehirli gazlar ve çevre kirliliğinden ötürü insan sağlığını BÜYÜK ölçüde tehlikeye sokmaktadır. Hem insan sağlığının tehlikeye girmemesi hemde doğaya zarar vermemek adına Endüstriyel Temizlik hizmeti alacağınız firmaları seçerken iyi tercih yapmalısınız. Aksi taktirde yüksek meblalarda cezai uygulamalara maruz kalabilirsiniz.

Kimyasal Madde üretimi gerçekleştiren işletmeler ve sanayi kuruluşlarının Endüstriyel Temizlik işlemlerini sorunsuz ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığını’nın istemiş olduğu prosedüre uygun olarak gerçekleştirmekteyiz. Kimyasal madde üretimi yapan sanayi kuruluşlarının periyodik olarak üretim hatlarını, makina altlarını, ve tesis içersini belirli zaman aralıklarında temizlik, deforme olan parça, makina, ve benzeri gereçlerin tamir, bakım, onarım ve değişim gibi ihtiyaçlarını yaptırmaları gerekmektedir. Bursa ili ve çevresinde kimyasal madde üretimi yapan bir çok işletmeye Kimyasal Temizlik hizmeti sunan firmamız, kimyasal maddelere karşı korumalı olan ekipman ve iş elbiseleri, tulumları yardımıyla gerçekleştirmektedir.