Bursa’da Sıfır, 2. El, Doğalgazlı, Tüplü, Elektrikli, CE Belgeli Bakır ve Krom Çay Ocağı, Çay Kazanı ve Alım Satımı için bizimle görüşün.

Bursa ilinde Çay Kazanı alım satımı konusunda sektörde yeterli tecrübe ve bilgiye sahip olarak yoluna devam eden firmamız, Sıfır, 2. El, CE Belgeli, Doğalgazlı, Tüplü, Elektrikli, Kömürlü, Odunlu, Bakır, Krom seçenekleriyle Çay Ocağı ve Çay Kazanı, Çay Makinası imalatı, servis, satış, tamir ve yedek parça konularında hizmet vermektedir. Çay Kazanı imalatının yanı sıra yardımcı ekipmanlar Davlumbaz, Bardaklık, Bardak Yıkama Makinesi, Kumda Kahve Makinası, Semaver, Çay Makinası, Çaymatik ve diğer ekipmanlar konusunda da size yardımcı olmaktadır.

Öncelikli olarak 1,2,3,4,5,6,7 demlikli olmak üzere talebe göre daha fazla demlikli olarak özel Fabrika, Cafe, Çay Bahçesi, Piknik Alanı, Restaurant, Restoran gibi işletmelere de Çay Kazanı İmalatı ve Üretimi yapan firmamız üretim aşamasında T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış olan malzemelerle gerçekleştirmektedir. Satmış olduğu ürünlerde 2. Yıl Garanti süresi sunan firmamız, 2 Yıl içersinde meydana gelen arızalarda (Kullanıcı Hataları) hariç, ürünlerde gerçekleştirmiş olduğu servis, tamir, bakım, onarım, yedek parça değişimi gibi konularda sizden her hangi bir ücret talep etmemektedir.

Bursa’da Çay Kazanı İmalatı, Üretimi, Satışı, Tamiri, Yedek Parça ve Servis ihtiyaçlarınıza yönelik olarak daima en iyi hizmeti alabileceğiniz SM Teknik, sunmuş olduğu hizmetlerde görev alan personellerini sektör ve ürünler konusunda bilgi sahibi, deneyimli ve tecrübeli kişilerden oluşturmaktadır. Bursa’nın en çok tercih edilen çay kazanı firması olan SM Teknik, ister bakır, ister krom olarak çay kazanı ihtiyaçlarınıza yönelik olarak kalıcı çözümler üretmektedir. Çay Kazanı alım satımı konusunda da daima bilgi alabileceğiniz firmamız, ikinci el kullanılmış çay kazanlarınızı değerinde satın almaktadır. Kullanılmış çay kazanlarınızı daima piyasa fiyatlarının üzerinde satabileceğiniz SM Teknik, ihtiyacınıza yönelik 2. El Kullanılmış Çay Kazanı alan satan yerler araştırmasında ilk tercih edilen firmadır.