Bursa Beyaz Eşya Tamir Servisi olarak hizmet veren SM Teknik, Beyaz Eşya Tamiri konusunda Güvenilir firma olarak garantili hizmeti sunar.

Bursa’da Beyaz Eşya Tamircisi konusunda ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sorunsuzca alabileceğiniz firmamız sektörde kendini kanıtlamış firmaların başında gelmektedir. Sorunlu cihazlarınızda Arıza Tespiti, Tamir, Bakım, Onarım, Yedek Parça Değişimi ve diğer işlemleri profesyonel ekipleri ile çözüme ulaştırarak çalışır vaziyete getiren ve uygulanan işlemlere göre belirli garanti süreleri belirleyen Bursa Beyaz Eşya Tamir Servisi olarak şehirde tüm bölgelerde bir kişiye ulaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Sektörde bir çok yeniliğe imza atan firmalardan olan işletmemiz daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Ev, İşyeri, Ofis, Fabrika ve benzeri alanlarda kulandığımız beyaz eşya cihazarında zamanla gerek kullanım gerekse zamana, aşınmaya bağlı olarak meydana gelen arızalar sebebiyle cihazlar işlevlerini yerine getirememektedir. Bu ve benzeri durumlarda gündelik ihtiyaçlarınız karşılanamayacağı gibi rutin işlerinizde bu durumdan etkilenecektir.

Bu gibi durumlarda en fazla ihtiyaç duyulan araştırmaların başında gelen Beyaz Eşya Tamiricisi & Beyaz Eşya Tamir Servisi hizmetini Bursa ve bölgelerinde uzun yıllardır sürdüren ve kaliteli hizmeti ile göze çarpan SM Teknik firmamız Bursa Beyaz Eşya Tamir Servisi ihtiyaçlarınız için tercih edebileceğiniz güvenilir firmalardandır.

Bursa Beyaz Eşya Tamir Servisi olarak, Bursa’da Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, Gürsu, Kestel ilçelerinde arızalı, sorunlu, bozuk ve çalışmayan Çamaşır, Bulaşık, Kurutma, Makinası, Buzdolabı, Derin Dondurucu, Kombi, Klima, Fırın, Ankastre ve her türlü beyaz eşyalarınızın tamir işlemlerini GARANTİLİ olarak gerçekleştiriyoruz. Bursa Beyaz Eşya Servisleri içersinde sektör tecrübesi, deneyimli servis personeli ve kaliteli hizmetiyle her zaman ilk tercih edilen firmayız. Bursa’nın bütün bölgelerinde markası ve modeli ne olursa olsun beyaz eşyalarınızın tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Beyaz Eşya Tamir Servisi Bursa

Cihazlarınızı ilk günkü performansında çalışması için gerekli işlemleri yapacak olan firmamız yaptığı işlemlerin tamamında uygulanan teknikler ve yapıldı ise yedek parça değişiminde belirli sürelerde garanti vermektedir. Özellikle beyaz eşya sektöründe en fazla rastlanan sorunların başında gelen garanti koşulları konusu firma yetkili personelimiz tarafından detaylı olarak anlatılmaktadır. Her marka ve modeldeki cihazların tamir, bakım, onarım ve yedek parça değişikliği işlemlerini sorunsuzca gerçekleştiren Bursa Beyaz Eşya Tamir Servisi firmamızı her gün mesai saatleri içersinde arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Firmamızdan alacağınız tüm hizmetler servisimizde görevli personellerimiz tarafından Arıza Tespit formalarında ve cihazlarınızın seri numaralı ile birlikte Cihaz Takip sistemimize kaydedilmektedir. Web sitemiz üzerinden cihazlarınızın son durumu hakkında bilgi edinmenize de yardımcı olan sistmeimiz firmamıza özel olarak hazırlanmıştır.

Bursa Beyaz Eşya Tamir Servisi konusunda araştırma yapıyorsanız firmamıza günün her saatinde ulaşarak müşteri temsilcilerimizden randevu talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız belirlenen zamanda adresinize gelerek Arıza Tespit işlemi sonrasında sizi detaylı olarak bilgilendirecektir.
Elif YILMAZ
Danışman
Bursa Beyaz Eşya Tamir Servisi

Bursa Beyaz Eşya Tamir Servisi olarak daima müşteri memnuniyeti ilkesini gözeterek gerek firma sürdürülebilirliği gerekse müşteri bütçesini gözeterek piyasa geçeri fiyatları uygulamaktadır. Cihazlarının stabil şekilde çalışması için gereken tüm işlemler sektörde yeterli tecrübeyi edinmiş ve gerekli eğitimlere katılarak Teknik Servis Uzmanı belgesini almaya hak kazanmış uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Bursa Beyaz Eşya Tamir Servisi Hizmetlerimiz
  • Çamaşır Makinesi
  • Bulaşık Makinesi
  • Kurutma Makinesi
  • Buzdolabı
  • Derin Dondurucu
  • Kombi
  • Klima
  • Fırın
  • Ankastre
  • Set Üstü Ocak

Bursa’nın hangi ilçesinde olursanız olun arızalı ve sorunlu tüm beyaz eşya cihazlarınızın işlemleri için tercih edebileceğiniz en iyi Beyaz Eşya Tamircisi olarak kendini kanıtlayan firmamıza ulaşabilirsiniz. Talepleriniz doğrultusunda her ilçeye ayrı ayrı hizmet veren servis araçlarımız mümkün olan en kısa sürede adresinize ulaşarak size yardımcı olacaktır.

Servisimizde görev alan personeilimiz ve firma yapımızı geliştirmek için sürekli olarak çeşitli eğitim programları düzenlemekteyiz.