Bursa Ankastre Tamir Servisi SM Teknik; arızalı, bozuk ve sorunlı ankastre setlerinizin tamir ve servis işlemlerini GARANTİLİ olarak gerçekleştirir.

Bursa Ankastre Tamircisi olarak hizmet veren firmamız, ankastrelerinizde meydana gelen arızaları uzman Teknik Servis personeli eşliğinde gidermektedir. Ankastrelerde meydana gelen arızalarınızda gönül rahatlığıyla ve güvenerek hizmet alabileceğiniz SM Teknik, Bursa’da ankastre tamiri konusunda kendini kanıtlamış firmalar arasındadır. Daima EN İYİ hizmet ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ilkesiyle hareket eden firmamız, sektörde bir çok konuda öncülük etmiştir.

Ankastre setlerinde yer alan, set üstü ocak, aspiratör ve benzeri ürünlerde zamanla ve kullanımdan ötürü kaynaklanan arızalar belirli bir süre sonra işlevsel anlamda can sıkıcı bir hal almaktadır. Yaşanan bu arıza ve sorunların neticesinde ankastre ve yardımcı ürünleri kullanılamaz hale gelerek yaşamımızı etkilmektedir. Ankastrelerde meydana gelen arızalar giderilmediği taktirde daha büyük sorunlara yol açabilmektedir.

Beşyüz yıl boyunca varlığını sürdürmekle kalmamış, aynı zamanda pek değişmeden elektronik dizgiye de sıçramıştır. 1960’larda Lorem Ipsum pasajları da içeren Letraset yapraklarının yayınlanması ile ve yakın zamanda Aldus PageMaker gibi Lorem Ipsum sürümleri içeren masaüstü yayıncılık yazılımları ile popüler olmuştur.

Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır.
Elif YILMAZ
Danışman
Firma Projeler Değerlendirmeye Alındı

Lorem Ipsum pasajlarının birçok çeşitlemesi vardır. Ancak bunların büyük bir çoğunluğu mizah katılarak veya rastgele sözcükler eklenerek değiştirilmişlerdir. Eğer bir Lorem Ipsum pasajı kullanacaksanız, metin aralarına utandırıcı sözcükler gizlenmediğinden emin olmanız gerekir.

  • İnternet’teki tüm Lorem Ipsum üreteçleri
  • önceden belirlenmiş metin bloklarını yineler.
  • Bu da, bu üreteci İnternet üzerindeki gerçek
  • Lorem Ipsum üreteci yapar.
  • Bu üreteç, 200‘den fazla Latince sözcük
  • cümle yapılarını içeren bir sözlük kullanır.
  • Bu nedenle, üretilen Lorem Ipsum metinleri yinelemelerden,
  • mizahtan ve karakteristik olmayan sözcüklerden uzaktır.

Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli ‘buraya metin gelecek, buraya metin gelecek’ yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır. Şu anda birçok masaüstü yayıncılık paketi ve web sayfa düzenleyicisi, varsayılan mıgır metinler olarak Lorem Ipsum kullanmaktadır.

Ayrıca arama motorlarında ‘lorem ipsum’ anahtar sözcükleri ile arama yapıldığında henüz tasarım aşamasında olan çok sayıda site listelenir. Yıllar içinde, bazen kazara, bazen bilinçli olarak (örneğin mizah katılarak), çeşitli sürümleri geliştirilmiştir.